Estetická gynekologie

Estetická gynekologie

Lékař

MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D.

Sestra

Markéta Skřivánková

Popis

Estetická gynekologie slouží k řešení zdravotních problémů, ale jak již z názvu vyplývá, řeší i estetické nedostatky zevního genitálu ženy. V poslední době stejně jako v celé operační medicíně, je tendence přesunout maximální množství výkonů do oblasti minimálně invazivních zákroků nebo přímo se invazi vyhnout. Před 3 lety jsme začali jako druzí v Česku používat erbiový laser FOTONA /video o přístroji najdete ZDE/ k vaginálním rejuvenacím a neinvazivnímu řešení lehké a střední stresové inkontinence. Při stoupajícím zájmu o chirurgické korekce zevního genitálu jsme se rozhodli pro naše centrum zakoupit přístroj PROTÉGE INTIMA, který doplňuje portfolio zákroků v oblasti estetické gynekologie a který přináší možnosti modelace a zpevnění ženského zevního genitálu bez chirurgického zásahu.

Nabídka

Vaginální rejuvenace (erbiový laser Fotona)

Modelace a zpevnění zevního genitálu (Protégé Intima)

Využijte prodlouženou nabídku zvýhodněného balíčku /platí do 31.3.2018/

Při objednání ošetření přístrojem Protégé Intima (4 ošetření) v kombinaci s laserovou rejuvenací pochvy je cena balíčku: 19 900,- (sleva 15%).

Běžná cena 23 400,- (13 500,- laser + 9 900,- Protégé Intima).

Kontakty

Dotazy a objednávky směřujte na vedoucího lékaře MUDr. Aleše Skřivánka tel. +420 585 234 444 nebo e-mail skrivanek@g-centrum.cz.