Vážené pacientky, z důvodů aktuální situace jsme přistoupili k omezení provozu celé kliniky.

Od středy 25.3.2020 budeme ordinovat ve dvou ordinacích jen pro:
• těhotné pacientky - prenatální diagnostika, poradny... (2.patro)
• akutní pacientky po předchozí telefonické konzultaci (3. patro)

Váš zdravotní stav budete moci konzultovat přes vzdálený přístup s našimi lékaři, kteří budou
denně od 8-14 hodin na telefonu:
585 234 444 nebo raději na e-mailu recepce@g-centrum.cz

Příznaky charakteru virosy řešte u svého praktického lékaře, což platí i pro těhotné.
Vzhledem k přítomnosti lékařů v centru budeme schopni Vám vystavit i eRecepty.
Pro další a nejaktuálnější informace sledujte i náš Facebook.

Vyjádření vedoucího lékaře MUDr. Aleše Skřivánka, Ph.D. se dočtete zde:


více informací

Mimořádná hygienická opatření

Vážené a milé pacientky G-CENTRA,

vzhledem k částečnému dovybavení našeho centra ochrannými pomůckami (zatím alespoň respirátory FFP2), jsme se rozhodli zmírnit dosud velmi omezený provoz našeho centra.
Zatím ale na skutečně „otevřené dveře“ vzhledem k epidemiologické situaci nenarazíte.

OD STŘEDY 25.3.2020 BUDEME ORDINOVAT VE 3.PATŘE VE DVOU ORDINACÍCH.

Nejprve začneme našimi těhotnými pacientkami. Jednak abychom rozptýlili jejich obavy a zároveň ulevili tlaku na spádové porodnice v Olomouci a okolí. Těhotné, které byly pozvány do poraden na minulý i tento týden, postupně oslovujeme a zveme na nový čas a poučujeme je o nutnosti roušky apod. Vyšetření v rámci prenatální diagnostiky probíhají nadále ve 2. patře.

Mimo těhotné budeme ošetřovat akutní pacientky, které ale projdou nejprve určitým tříděním. V praxi to bude znamenat, že pokud se domníváte, že Vaše potíže nesnesou odkladu, ozvěte se od 8 do 14 hodin na telefon 585 234 444 nebo e-mail recepce@g-centrum.cz. Po zhodnocení stavu kolegyní nebo kolegou Vám buďto bude muset stačit tento vzdálený přístup a zaslání eReceptu nebo Vám bude sdělen čas, na kdy se můžete do G-CENTRA dostavit.


DVEŘE DO ČEKÁRNY BUDOU ZAVŘENÉ, budete klepat nebo zvonit, zejména proto, abychom lépe regulovali přítomnost pacientů v čekárně. NADÁLE PLATÍ – S ROUŠKOU A BEZ DOPROVODU.

Ordinační doba zůstává, tedy od 8-14 hodin, kdy bude v centru kolegyně nebo kolega připraven na telefonu 585 234 444 nebo raději na e-mailu recepce@g-centrum.cz případně přímo na mém e-mailu skrivanek@g-centrum.cz. Vzhledem k přítomnosti lékařů v centru budeme schopni Vám vystavit eRecepty.

Vzhledem k epidemiologické situaci a nouzovému stavu, které panují, jsme nadále nuceni neordinovat pro preventivní prohlídky a bagatelní potíže. Příznaky charakteru virosy řešte se svým praktickým lékařem, což platí i pro těhotné.

Dočasné omezení provozu G-Centrum Olomouc je logický a nutný krok, ke kterému jsme museli přistoupit vzhledem k situaci v níž se naše město, země a svět nyní nachází. V zájmu ochrany zdraví vašeho i našich zaměstnanců prosím o pochopení a maximální spolupráci.

Pro nejaktuálnější informace sledujte i náš FB profil G-Centrum Olomouc. No a samozřejmě weby vlády, Ministerstva zdravotnictví a další.

Přeji Vám i Vašim blízkým ve zdraví přežít současný stav a těším se na Vás v lepších časech.

MUDr. Aleš Skřivánek, Ph.D.
vedoucí lékař
G-CENTRUM Olomouc s.r.o.
Horní nám. 285/8, 77900 Olomouc