Modelace a zpevnění zevního genitálu

Modelace a zpevnění zevního genitálu

Oštření přístrojem PROTÉGÉ INTIMA je ideální pro ženy, které trápí ztráta elasticity a pevnosti poševního vchodu po porodu či vlivem stárnutí nebo které nejsou spokojeny se vzhledem svých intimních partií (zevního genitálu, oblasti malých a velkých stydkých pysků).

Popis

Využívá synergický efekt monopolární radiofrekvence a vysokofrekvenčního ultrazvuku. Díky intenzivnímu ohřevu všech vrstev tkáně v ošetřované oblasti dochází k výraznému nárůstu produkce fibroblastů a tvorbě nových kolagenových a elastinových vláken. V důsledku podpory neokolageneze se zvyšuje pružnost a elasticita tkáně velkých a malých stydkých pysků (labia majora a labia minora). Intenzivní lokální prohřátí poševního vchodu zlepšuje průtok krve a stimuluje nervová zakončení, čímž výrazně a dlouhodobě zlepšuje sexuální uspokojení. Ošetření je zcela neinvazivní, pacientka necítí žádný diskomfort. Není nutné používat žádná anestetika a s terapií není spojená žádná rekonvalescence.

PROTÉGÉ INTIMA nabízí jako jediná neinvazivní alternativu pro ty pacientky, které uvažují o chirurgické úpravě zevního genitálu. Cílovou skupinou nejsou jen ženy, které touží jen po estetickém efektu, ale i ženy s jinými indikacemi např.: asymetrická hypertrofie labia, jizvy po episiotomii či kondylomatech, vulvodynie a jiné …

Co nabízí:

Výhody:

Čato kladené otázky

1) Jsou nějaká omezení, kdy nelze ošetření s PROTÉGE INTIMA podstoupit?

Ošetření metodou PROTÉGE INTIMA by neměla podstoupit žena s akutně probíhajícím onemocnění, např. záněty na kůži, výsev genitálního herpesu apod. Ošetření nelze provádět v případě:

2) Kolik sezení se doporučuje podstoupit, aby byl výsledek neinvazivní „labioplastiky“ co nejlepší a kdy lze výsledek očekávat?

Je doporučeno prodělat alespoň 3, lépe 4 ošetření, nejlépe po týdnu. Určitý efekt je až překvapivě okamžitý, ale s ohledem k dlouhodobosti výsledku jsou vhodná opakovaná ošetření.

3) Jak přesně probíhá ošetření s PROTÉGE INTIMA?

Zákrok probíhá v několika fázích, odděleně jsou ošetřena velká a malá labia na obou stranách, tedy izolovaně malé a velké stydké pysky a dále oblast vchodu poševního proti hrázi.

4) Čeho lze pomocí PROTÉGE INTIMA docílit?

Podporou prokrvení, zlepšení výživy a podporou přirozené novotvorby kolagenu a řetězením kolagenu stávajícího dojde ke zpevnění struktur zevního genitálu. Příjemným bonusem je zvýšení sexuálního libida.

5) Pro koho je neinvazivní „labioplastika“ pomocí Protége Intima vhodná?

Pro všechny ženy, které nejsou spokojeny se vzhledem zevního genitálu. Včetně těch, které například delší dobu uvažují o labioplastice (chirurgické úpravě zejména malých stydkých pysků), ale na invazivní zákrok nesebraly odvahu nebo chtějí zkusit neinvasivní alternativu.

Cena

Jedno ošetření stojí na našem pracovišti 3 000 Kč, doporoučena jsou 3-4 ošetření, jejichž efekt rok a půl až dva přetrvává.

Při platbě 4 ošetření je celková cena 9 900,- (jedno ošetření stojí tedy 2 475 Kč).

Kontakty

Dotazy a objednávky směřujte na vedoucího lékaře MUDr. Aleše Skřivánka tel. +420 585 234 444 nebo e-mail skrivanek@g-centrum.cz.

Informovaný souhlas ke stažení ZDE